Proglašeni su pobednici takmičenja ,,Svet iz moje mašte”!

Učenici prvog, drugog i trećeg razreda osnovnih škola iz svih gradova Srbije takmičili su se likovnim radovima "Sveta njihovih snova" za prvo mesto.
Među hiljadama slika, nagrađeno je 13 slika, a 100 slika je nagrađeno pohvalnicom.
Zahvaljujemo se svim učenicima koji su sa nama podelili svoje snove.

Učenici koji su osvojili nagradu:

  1. Irina Mrđenović – OŠ OLGA MILOŠEVIĆ –SM. PALANKA
  2. Mijat Kosović – EMART SUBOTICA – 7 GODINA
  3. Leon Kujundžić – OŠ J.J. ZMAJ – SUBOTICA  - I
  4. Martina Pajić – OŠ  14 OKTOBAR  - DRAGINAC
  5. Petar Gabrić -  OŠ  NIKOLA TESLA – NOVI BANOVCI
  6. Lana Dičić – OŠ KARAĐORĐE – GORNJI MATEJEVAC
  7. Elena Grozdić – OŠ KARAĐORĐE- RAČA KRAGUJEVAČKA
  8. Anđelina Dimitrijević – OŠ VUK KARADŽIĆ – VELIKA GRABOVNICA
  9. Despot Vujović – OŠ MILICA PAVLOVIĆ –ČAČAK
  10. Isidora Plavšić – OŠ KIRILO SAVIĆ – IVANJICA
  11. Ana Aćimović – OŠ STARI GRAD – UŽICE
  12. Anđela Đurić – OŠ ŽIVOMIR SAVKOVIĆ – KOVAČEVAC KOD MLADENOVCA
  13. Nemanja Cvetkov – OŠ NIKOLA VUKIĆEVIĆ – SOMBOR

 

Učenici koji su osvojili pohvalnicu:

  1. Adam Danijel Mađar – OŠ ĐURO SALAJ  - SUBOTICA
  2. Petra Čakanj – OŠ J.J. ZMAJ – SUBOTICA  - I
  3. Iskra Kuzmanovski  - SR. MITROVICA
  4. Tatjana Mačković - OŠ J.J. ZMAJ – SUBOTICA  - I
  5. Mara Dragin – OŠ FEJEŠ KLARA – KIKINDA
  6. Dušanka Nikolić  - OŠ SIMEON ARAMICKI
  7. Tamara Bošković – OŠ BRANKO ĆOPIĆ –LUKIĆEVO
  8. Noel Perlaki - OŠ J.J. ZMAJ – SUBOTICA
  9. Lena Bapčanji - OŠ J.J. ZMAJ – SUBOTICA
  10. Uroš Mućalov – OŠ STANIČIĆ MILSN UČA – KUMANE
  11. Balind Horvat – OŠ ĐURO SALAJ – SUBOTICA
  12. Mate Erdelji Pataki - OŠ J.J. ZMAJ – SUBOTICA
  13. Kira Kiralj - OŠ ĐURO SALAJ – SUBOTICA
  14. Silvester Tot - OŠ ĐURO SALAJ – SUBOTICA
  15. Jelena Čanak – OŠ PETAR KOČIĆ – INĐIJA
  16. Nikolina Petrović – OŠ JOVAN POPOVIĆ – KRUŠEVAC
  17. Mateja Filipović – OŠ BRANKO RADIČEVIĆ – ODŽACI
  18. Isidora Ilibašić - OŠ BRANKO RADIČEVIĆ – ODŽACI
  19. Milana Čalaković - OŠ BRANKO RADIČEVIĆ – ODŽACI
  20. Sandra Marković – OŠ STARI GRAD – BEOGRAD
  21. Milica Šimonović – OŠ VUK KARADŽIĆ – KLADOVO
  22. Vuk Rodić – OŠ IV KRALJEVAČKI BATALJON – KRALJEVO
  23. Sonja Milošević – OŠ JOVAN POPOVIĆ – KRUŠEVAC
  24. Dajana Velemir - OŠ BRANKO RADIČEVIĆ – ODŽACI
  25. Nataša Ćosić – OŠ SEČENJI IŠTVAN – KELEBIJA
  26. Sonja Petrović - OŠ BRANKO RADIČEVIĆ – ODŽACI
  27. Petra Zorić – EMART –SUBOTICA
  28. Miloš Milenković - OŠ BRANKO RADIČEVIĆ – ODŽACI
  29. Samed Ademović – NOVI PAZAR
  30. Iskra Trajković – OŠ MLADOST – VRŠAC
  31. Marijana Petra Ištvan - OŠ SEČENJI IŠTVAN – KELEBIJA
  32. Stefan Todorović – OŠ ALEKSA DEJOVIĆ – SEVOJNO
  33. Žužana Bašić Palković - OŠ SEČENJI IŠTVAN – KELEBIJA
  34. Debora Bernisa - OŠ SEČENJI IŠTVAN – KELEBIJA
  35. Lazar Vidović – OŠ DRINKA PAVLOVIĆ – BEOGRAD
  36. Nenad Živković – OŠ JOVAN CVIJIĆ – DEBRC
  37. Una Kalezić –OŠ  SLOBODAN BAJIĆ PAJA – NOVI KARLOVCI
  38. Anđelija Stojić – OŠ MARIJA BURSAĆ
  39. Mitra Petrović – OŠ 20 OKTOBAR – BEOGRAD
  40. Dunja Jovanović -  OŠ ISIDORA SEKULIĆ – BEOGRAD
  41. Andrija Jovanović -  OŠ DRINKA PAVLOVIĆ – BEOGRAD
  42. Ružica Petrović – OŠ 4 OKTOBAR  - VOJVODE STEPE
  43. Marta Jezdimirović – OŠ VUK KARADŽIĆ –ČAČAK
  44. Tina Frfulanović – OŠ DUBRAVA – KNJAŽEVAC
  45. Ema Jovanović – OŠ JOVAN CVIJIĆ – ZRENJANIN
  46. Nađa Gavrilović – OŠ DR DRAGIŠA MIŠOVIĆ – ČAČAK
  47. Jovana Simičić – OŠ EMART – SUBOTICA
  48. Nikolina Mićić – OŠ ALEKSA ŠANTIĆ – NOVA GAJDOBRA
  49. Ivana Đurđević – OŠ VUK KARADŽIĆ –ČAČAK
  50. Ružica Todorović - OŠ VUK KARADŽIĆ –ČAČAK
  51. Ivona Bojbaša – OŠ MAJKA JUGOVIĆA – ZEMUN
  52. Doris Čipak – MALA RADIONICA – SUBOTICA
  53. Bogdan Ilić - OŠ VUK ST. KARADŽIĆ –KRAGUJEVAC
  54. Iva Tokić – OŠ LJUBICA RADOSAVLJEVIĆ  - NADA – ZAJEČAR
  55. Aleksandra Gojković - OŠ IV KRAGUJEVAČKI  BATALJON – KRAGUJEVAC 
  56. Sara Jelić – OŠ MILICA PAVLOVIĆ – ČAČAK
  57. Ivana Milenković – OŠ JAN AMOS KAMITSKI – KULPIN
  58. Ema Mladenović – OŠ LJUBICA RADOSAVLJEVIĆ  NADA – ZAJEČAR
  59. Aleksandra Vasilijić – OŠ OLGA PETROV –BANATSKI BRESTOVAC
  60. Samir Beriša – OŠ JOVAN GRČIĆ MILENKO  - BEOČIN
  61. Ružica Hrnjez – OŠ SVETOZAR MILETIĆ – VRBAS
  62. Milica Milunović – OŠ SVETI SAVA  -VELIKA PLANA
  63. Milica Vejnović – OŠ DR BOŠKO VREBALOV – MELENCI
  64. Ana Kotorčević – OŠ SVETI SAVA – VELIKA PLANA
  65. Nikola Spasojević - OŠ SVETI SAVA – VELIKA PLANA
  66. Danijel Stefanović – OŠ VUK KARADŽIĆ –VELIKA GRABOVNICA
  67. Ivana Stojkov - OŠ DR BOŠKO VREBALOV – MELENCI
  68. Milica Stanković - OŠ SVETI SAVA – VELIKA PLANA
  69. Nađ Danijel – OŠ PETEFI BRIGADA – KULA
  70. Nataša Pavlović – OŠ PROTA MATEJA NENADOVIĆ – BRANKOVINA
  71. Simona Spasić – OŠ STAJA MARKOVIĆ – ŠTPCE
  72. Lana Drobnjak –OŠ BRATSTVO – NOVI PAZAR
  73. Sanja Đurović – OŠ MEŠA SELIMOVIĆ – NOVI PAZAR
  74. Gordana Štumić - OŠ PROTA MATEJA NENADOVIĆ – BRANKOVINA
  75. Isidora Stanić – OŠ BUBANJSKI HEROJI – NIŠ
  76. Nina Stefanović – OŠ STEVAN DUKIĆ – BEOGRAD
  77. Natalija Stojičić – OŠ DESANKA MAKSIMOVIĆ – ČOKOT NOVO SELO
  78. Tijana Stanković - OŠ BUBANJSKI HEROJI – NIŠ
  79. Nikola Mićić - OŠ PROTA MATEJA NENADOVIĆ – GOLA GLAVA
  80. Teodora Živanović – OŠ SVETI SAVA –VELIKA PLANA
  81. Mina Lazarević – OŠ ĐURA JAKŠIĆ – ZAJEČAR
  82. Katarina Marinković – OŠ DOSITEJ OBRADOVIĆ –POŽAREVAC
  83. Nataša Mojsilović – OŠ BRANKO KRSMANOVIĆ – SIKIRICA
  84. Vladimir Anđelković – OŠ BRATSTVO –NOVI PAZAR
  85. Zerina Omeragić - OŠ BRATSTVO –NOVI PAZAR
  86. Dora Šimon – OŠ FEJEŠ KLARA –KIKINDA
  87. Nikoleta Mihaljić – OŠ FEJEŠ KLARA –KIKINDA
  88. Anđelina Stojanović – OŠ 8 OKTOBAR – VLASOTINCE
  89. Tijana Šogor – OŠ DJURA JAKŠIĆ –KOVIN
  90. Florijan Boldiršer –OŠ SEVER ĐUKIĆ –BEČEJ
  91. Tijana Jovičić – OŠ KARAĐORĐE –
  92. Anđela Dimitrov – OŠ 2 OKTOBAR – ZRENJANIN
  93. Andrea Poniger – OŠ SREMSKI FRONT – ŠID
  94. Jovana Lazić – OŠ SREMSKI FRONT –ŠID
  95. Luka Trajković – OŠ PREDRAG DEVEDŽIĆ – VRANJSKA  BANJA
  96. Dorotea Kovačević – OŠ SREMSKI FRONT – ŠID
  97. Marko Ganibegović - OŠ SREMSKI FRONT – ŠID
  98. Tamara Petrović – OŠ LAZA  K LAZAREVIĆ  - KLENJE BOGATIĆ
  99. Luka Milenković – OŠ PREDRAG DEVEDŽIĆ – VRANJSKA BANJA
  100. Igor Horvat – OŠ MILOŠ CRNJANSKI – HRTKOVCI
  101. Mina Kanjevac – OŠ VUK KARADŽIĆ – KRALJEVO
  102. Sara Hasanović – OŠ MEŠA SELIMOVIĆ – NOVI PAZAR
  103. Anđela Mančić – OŠ PREDRAG DEVEDŽIĆ – VRANJSKA  BANJA
  104. Aleksandar Stanojević  - OŠ PREDRAG DEVEDŽIĆ – VRANJSKA  BANJA
  105. Anja Đorđević – OŠ VOŽD KARAĐORĐE – LESKOVAC
  106. Sandra Marašević –OŠ VUK KARADŽIĆ – KRALJEVO