Hayalimdeki Dünya Resim Yarışması'nın Kazananları Belli Oldu!

Sırbistan'ın farklı şehirlerinden 1.,2. ve 3. sınıf ilköğretim öğrencileri "Hayallerindeki Dünya"yı çizerek birinci olmak için yarıştı.

Binlerce resim arasından 13 resim başarı ödülü almaya hak kazanırken 100 resme ise mansiyon ödülü verildi.

Hayallerini bizimle paylaşan tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Ödül almaya hak kazananlar:

1.    Irina Mrđenović – OŠ OLGA MILOŠEVIĆ –SM. PALANKA
2.    Mijat Kosović – EMART SUBOTICA – 7 GODINA 
3.    Leon Kujundžić – OŠ J.J. ZMAJ – SUBOTICA  - I 
4.    Martina Pajić – OŠ  14 OKTOBAR  - DRAGINAC 
5.    Petar Gabrić -  OŠ  NIKOLA TESLA – NOVI BANOVCI 
6.    Lana Dičić – OŠ KARAĐORĐE – GORNJI MATEJEVAC 
7.    Elena Grozdić – OŠ KARAĐORĐE- RAČA KRAGUJEVAČKA 
8.    Anđelina Dimitrijević – OŠ VUK KARADŽIĆ – VELIKA GRABOVNICA 
9.    Despot Vujović – OŠ MILICA PAVLOVIĆ –ČAČAK
10.    Isidora Plavšić – OŠ KIRILO SAVIĆ – IVANJICA 
11.    Ana Aćimović – OŠ STARI GRAD – UŽICE 
12.    Anđela Đurić – OŠ ŽIVOMIR SAVKOVIĆ – KOVAČEVAC KOD MLADENOVCA 
13.    Nemanja Cvetkov – OŠ NIKOLA VUKIĆEVIĆ – SOMBOR

Mansiyon ödülü alanlar:

1.    Adam Danijel Mađar – OŠ ĐURO SALAJ  - SUBOTICA 
2.    Petra Čakanj – OŠ J.J. ZMAJ – SUBOTICA  - I
3.    Iskra Kuzmanovski  - SR. MITROVICA 
4.    Tatjana Mačković - OŠ J.J. ZMAJ – SUBOTICA  - I
5.    Mara Dragin – OŠ FEJEŠ KLARA – KIKINDA 
6.    Dušanka Nikolić  - OŠ SIMEON ARAMICKI 
7.    Tamara Bošković – OŠ BRANKO ĆOPIĆ –LUKIĆEVO
8.    Noel Perlaki - OŠ J.J. ZMAJ – SUBOTICA
9.    Lena Bapčanji - OŠ J.J. ZMAJ – SUBOTICA
10.    Uroš Mućalov – OŠ STANIČIĆ MILSN UČA – KUMANE
11.    Balind Horvat – OŠ ĐURO SALAJ – SUBOTICA 
12.    Mate Erdelji Pataki - OŠ J.J. ZMAJ – SUBOTICA
13.    Kira Kiralj - OŠ ĐURO SALAJ – SUBOTICA
14.    Silvester Tot - OŠ ĐURO SALAJ – SUBOTICA
15.    Jelena Čanak – OŠ PETAR KOČIĆ – INĐIJA 
16.    Nikolina Petrović – OŠ JOVAN POPOVIĆ – KRUŠEVAC 
17.    Mateja Filipović – OŠ BRANKO RADIČEVIĆ – ODŽACI
18.    Isidora Ilibašić - OŠ BRANKO RADIČEVIĆ – ODŽACI
19.    Milana Čalaković - OŠ BRANKO RADIČEVIĆ – ODŽACI
20.    Sandra Marković – OŠ STARI GRAD – BEOGRAD 
21.    Milica Šimonović – OŠ VUK KARADŽIĆ – KLADOVO 
22.    Vuk Rodić – OŠ IV KRALJEVAČKI BATALJON – KRALJEVO 
23.    Sonja Milošević – OŠ JOVAN POPOVIĆ – KRUŠEVAC 
24.    Dajana Velemir - OŠ BRANKO RADIČEVIĆ – ODŽACI
25.    Nataša Ćosić – OŠ SEČENJI IŠTVAN – KELEBIJA 
26.    Sonja Petrović - OŠ BRANKO RADIČEVIĆ – ODŽACI
27.    Petra Zorić – EMART –SUBOTICA 
28.    Miloš Milenković - OŠ BRANKO RADIČEVIĆ – ODŽACI
29.    Samed Ademović – NOVI PAZAR 
30.    Iskra Trajković – OŠ MLADOST – VRŠAC 
31.    Marijana Petra Ištvan - OŠ SEČENJI IŠTVAN – KELEBIJA
32.    Stefan Todorović – OŠ ALEKSA DEJOVIĆ – SEVOJNO 
33.    Žužana Bašić Palković - OŠ SEČENJI IŠTVAN – KELEBIJA
34.    Debora Bernisa - OŠ SEČENJI IŠTVAN – KELEBIJA
35.    Lazar Vidović – OŠ DRINKA PAVLOVIĆ – BEOGRAD 
36.    Nenad Živković – OŠ JOVAN CVIJIĆ – DEBRC 
37.    Una Kalezić –OŠ  SLOBODAN BAJIĆ PAJA – NOVI KARLOVCI 
38.    Anđelija Stojić – OŠ MARIJA BURSAĆ 
39.    Mitra Petrović – OŠ 20 OKTOBAR – BEOGRAD 
40.    Dunja Jovanović -  OŠ ISIDORA SEKULIĆ – BEOGRAD 
41.    Andrija Jovanović -  OŠ DRINKA PAVLOVIĆ – BEOGRAD 
42.    Ružica Petrović – OŠ 4 OKTOBAR  - VOJVODE STEPE
43.    Marta Jezdimirović – OŠ VUK KARADŽIĆ –ČAČAK 
44.    Tina Frfulanović – OŠ DUBRAVA – KNJAŽEVAC 
45.    Ema Jovanović – OŠ JOVAN CVIJIĆ – ZRENJANIN 
46.    Nađa Gavrilović – OŠ DR DRAGIŠA MIŠOVIĆ – ČAČAK
47.    Jovana Simičić – OŠ EMART – SUBOTICA 
48.    Nikolina Mićić – OŠ ALEKSA ŠANTIĆ – NOVA GAJDOBRA 
49.    Ivana Đurđević – OŠ VUK KARADŽIĆ –ČAČAK
50.    Ružica Todorović - OŠ VUK KARADŽIĆ –ČAČAK
51.    Ivona Bojbaša – OŠ MAJKA JUGOVIĆA – ZEMUN
52.    Doris Čipak – MALA RADIONICA – SUBOTICA 
53.    Bogdan Ilić - OŠ VUK ST. KARADŽIĆ –KRAGUJEVAC 
54.    Iva Tokić – OŠ LJUBICA RADOSAVLJEVIĆ  - NADA – ZAJEČAR 
55.    Aleksandra Gojković - OŠ IV KRAGUJEVAČKI  BATALJON – KRAGUJEVAC  
56.    Sara Jelić – OŠ MILICA PAVLOVIĆ – ČAČAK
57.    Ivana Milenković – OŠ JAN AMOS KAMITSKI – KULPIN 
58.    Ema Mladenović – OŠ LJUBICA RADOSAVLJEVIĆ  NADA – ZAJEČAR 
59.    Aleksandra Vasilijić – OŠ OLGA PETROV –BANATSKI BRESTOVAC 
60.    Samir Beriša – OŠ JOVAN GRČIĆ MILENKO  - BEOČIN 
61.    Ružica Hrnjez – OŠ SVETOZAR MILETIĆ – VRBAS 
62.    Milica Milunović – OŠ SVETI SAVA  -VELIKA PLANA 
63.    Milica Vejnović – OŠ DR BOŠKO VREBALOV – MELENCI 
64.    Ana Kotorčević – OŠ SVETI SAVA – VELIKA PLANA 
65.    Nikola Spasojević - OŠ SVETI SAVA – VELIKA PLANA
66.    Danijel Stefanović – OŠ VUK KARADŽIĆ –VELIKA GRABOVNICA 
67.    Ivana Stojkov - OŠ DR BOŠKO VREBALOV – MELENCI
68.    Milica Stanković - OŠ SVETI SAVA – VELIKA PLANA
69.    Nađ Danijel – OŠ PETEFI BRIGADA – KULA 
70.    Nataša Pavlović – OŠ PROTA MATEJA NENADOVIĆ – BRANKOVINA 
71.    Simona Spasić – OŠ STAJA MARKOVIĆ – ŠTPCE
72.    Lana Drobnjak –OŠ BRATSTVO – NOVI PAZAR 
73.    Sanja Đurović – OŠ MEŠA SELIMOVIĆ – NOVI PAZAR 
74.    Gordana Štumić - OŠ PROTA MATEJA NENADOVIĆ – BRANKOVINA
75.    Isidora Stanić – OŠ BUBANJSKI HEROJI – NIŠ 
76.    Nina Stefanović – OŠ STEVAN DUKIĆ – BEOGRAD 
77.    Natalija Stojičić – OŠ DESANKA MAKSIMOVIĆ – ČOKOT NOVO SELO
78.    Tijana Stanković - OŠ BUBANJSKI HEROJI – NIŠ 
79.    Nikola Mićić - OŠ PROTA MATEJA NENADOVIĆ – GOLA GLAVA 
80.    Teodora Živanović – OŠ SVETI SAVA –VELIKA PLANA
81.    Mina Lazarević – OŠ ĐURA JAKŠIĆ – ZAJEČAR 
82.    Katarina Marinković – OŠ DOSITEJ OBRADOVIĆ –POŽAREVAC 
83.    Nataša Mojsilović – OŠ BRANKO KRSMANOVIĆ – SIKIRICA 
84.    Vladimir Anđelković – OŠ BRATSTVO –NOVI PAZAR 
85.    Zerina Omeragić - OŠ BRATSTVO –NOVI PAZAR
86.    Dora Šimon – OŠ FEJEŠ KLARA –KIKINDA 
87.    Nikoleta Mihaljić – OŠ FEJEŠ KLARA –KIKINDA 
88.    Anđelina Stojanović – OŠ 8 OKTOBAR – VLASOTINCE
89.    Tijana Šogor – OŠ DJURA JAKŠIĆ –KOVIN 
90.    Florijan Boldiršer –OŠ SEVER ĐUKIĆ –BEČEJ 
91.    Tijana Jovičić – OŠ KARAĐORĐE – 
92.    Anđela Dimitrov – OŠ 2 OKTOBAR – ZRENJANIN
93.    Andrea Poniger – OŠ SREMSKI FRONT – ŠID 
94.    Jovana Lazić – OŠ SREMSKI FRONT –ŠID 
95.    Luka Trajković – OŠ PREDRAG DEVEDŽIĆ – VRANJSKA  BANJA 
96.    Dorotea Kovačević – OŠ SREMSKI FRONT – ŠID 
97.    Marko Ganibegović - OŠ SREMSKI FRONT – ŠID
98.    Tamara Petrović – OŠ LAZA  K LAZAREVIĆ  - KLENJE BOGATIĆ 
99.    Luka Milenković – OŠ PREDRAG DEVEDŽIĆ – VRANJSKA BANJA 
100.    Igor Horvat – OŠ MILOŠ CRNJANSKI – HRTKOVCI 
101.    Mina Kanjevac – OŠ VUK KARADŽIĆ – KRALJEVO 
102.    Sara Hasanović – OŠ MEŠA SELIMOVIĆ – NOVI PAZAR 
103.    Anđela Mančić – OŠ PREDRAG DEVEDŽIĆ – VRANJSKA  BANJA 
104.    Aleksandar Stanojević  - OŠ PREDRAG DEVEDŽIĆ – VRANJSKA  BANJA
105.    Anja Đorđević – OŠ VOŽD KARAĐORĐE – LESKOVAC 
106.    Sandra Marašević –OŠ VUK KARADŽIĆ – KRALJEVO