Hayalimdeki Dünya Resim Yarışması'nın Kazananları Belli Oldu! [1]
Sırbistan'ın farklı şehirlerinden 1.,2. ve 3. sınıf ilköğretim öğrencileri "Hayallerindeki Dünya"yı çizerek birinci olmak için yarıştı.
Binlerce resim arasından 13 resim başarı ödülü almaya hak kazanırken 100 resme ise mansiyon ödülü verildi.
Hayallerini bizimle paylaşan tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Ödül almaya hak kazananlar:
1. Irina Mrđenović – OŠ OLGA MILOŠEVIĆ –SM. PALANKA
2. Mijat Kosović – EMART SUBOTICA – 7 GODINA
3. Leon Kujundžić – OŠ J.J. ZMAJ – SUBOTICA - I
4. Martina Pajić – OŠ 14 OKTOBAR - DRAGINAC
5. Petar Gabrić - OŠ NIKOLA TESLA – NOVI BANOVCI
6. Lana Dičić – OŠ KARAĐORĐE – GORNJI MATEJEVAC
7. Elena Grozdić – OŠ KARAĐORĐE- RAČA KRAGUJEVAČKA
8. Anđelina Dimitrijević – OŠ VUK KARADŽIĆ – VELIKA GRABOVNICA
9. Despot Vujović – OŠ MILICA PAVLOVIĆ –ČAČAK
10. Isidora Plavšić – OŠ KIRILO SAVIĆ – IVANJICA
11. Ana Aćimović – OŠ STARI GRAD – UŽICE
12. Anđela Đurić – OŠ ŽIVOMIR SAVKOVIĆ – KOVAČEVAC KOD MLADENOVCA
13. Nemanja Cvetkov – OŠ NIKOLA VUKIĆEVIĆ – SOMBOR
Mansiyon ödülü alanlar:
1. Adam Danijel Mađar – OŠ ĐURO SALAJ - SUBOTICA
2. Petra Čakanj – OŠ J.J. ZMAJ – SUBOTICA - I
3. Iskra Kuzmanovski - SR. MITROVICA
4. Tatjana Mačković - OŠ J.J. ZMAJ – SUBOTICA - I
5. Mara Dragin – OŠ FEJEŠ KLARA – KIKINDA
6. Dušanka Nikolić - OŠ SIMEON ARAMICKI
7. Tamara Bošković – OŠ BRANKO ĆOPIĆ –LUKIĆEVO
8. Noel Perlaki - OŠ J.J. ZMAJ – SUBOTICA
9. Lena Bapčanji - OŠ J.J. ZMAJ – SUBOTICA
10. Uroš Mućalov – OŠ STANIČIĆ MILSN UČA – KUMANE
11. Balind Horvat – OŠ ĐURO SALAJ – SUBOTICA
12. Mate Erdelji Pataki - OŠ J.J. ZMAJ – SUBOTICA
13. Kira Kiralj - OŠ ĐURO SALAJ – SUBOTICA
14. Silvester Tot - OŠ ĐURO SALAJ – SUBOTICA
15. Jelena Čanak – OŠ PETAR KOČIĆ – INĐIJA
16. Nikolina Petrović – OŠ JOVAN POPOVIĆ – KRUŠEVAC
17. Mateja Filipović – OŠ BRANKO RADIČEVIĆ – ODŽACI
18. Isidora Ilibašić - OŠ BRANKO RADIČEVIĆ – ODŽACI
19. Milana Čalaković - OŠ BRANKO RADIČEVIĆ – ODŽACI
20. Sandra Marković – OŠ STARI GRAD – BEOGRAD
21. Milica Šimonović – OŠ VUK KARADŽIĆ – KLADOVO
22. Vuk Rodić – OŠ IV KRALJEVAČKI BATALJON – KRALJEVO
23. Sonja Milošević – OŠ JOVAN POPOVIĆ – KRUŠEVAC
24. Dajana Velemir - OŠ BRANKO RADIČEVIĆ – ODŽACI
25. Nataša Ćosić – OŠ SEČENJI IŠTVAN – KELEBIJA
26. Sonja Petrović - OŠ BRANKO RADIČEVIĆ – ODŽACI
27. Petra Zorić – EMART –SUBOTICA
28. Miloš Milenković - OŠ BRANKO RADIČEVIĆ – ODŽACI
29. Samed Ademović – NOVI PAZAR
30. Iskra Trajković – OŠ MLADOST – VRŠAC
31. Marijana Petra Ištvan - OŠ SEČENJI IŠTVAN – KELEBIJA
32. Stefan Todorović – OŠ ALEKSA DEJOVIĆ – SEVOJNO
33. Žužana Bašić Palković - OŠ SEČENJI IŠTVAN – KELEBIJA
34. Debora Bernisa - OŠ SEČENJI IŠTVAN – KELEBIJA
35. Lazar Vidović – OŠ DRINKA PAVLOVIĆ – BEOGRAD
36. Nenad Živković – OŠ JOVAN CVIJIĆ – DEBRC
37. Una Kalezić –OŠ SLOBODAN BAJIĆ PAJA – NOVI KARLOVCI
38. Anđelija Stojić – OŠ MARIJA BURSAĆ
39. Mitra Petrović – OŠ 20 OKTOBAR – BEOGRAD
40. Dunja Jovanović - OŠ ISIDORA SEKULIĆ – BEOGRAD
41. Andrija Jovanović - OŠ DRINKA PAVLOVIĆ – BEOGRAD
42. Ružica Petrović – OŠ 4 OKTOBAR - VOJVODE STEPE
43. Marta Jezdimirović – OŠ VUK KARADŽIĆ –ČAČAK
44. Tina Frfulanović – OŠ DUBRAVA – KNJAŽEVAC
45. Ema Jovanović – OŠ JOVAN CVIJIĆ – ZRENJANIN
46. Nađa Gavrilović – OŠ DR DRAGIŠA MIŠOVIĆ – ČAČAK
47. Jovana Simičić – OŠ EMART – SUBOTICA
48. Nikolina Mićić – OŠ ALEKSA ŠANTIĆ – NOVA GAJDOBRA
49. Ivana Đurđević – OŠ VUK KARADŽIĆ –ČAČAK
50. Ružica Todorović - OŠ VUK KARADŽIĆ –ČAČAK
51. Ivona Bojbaša – OŠ MAJKA JUGOVIĆA – ZEMUN
52. Doris Čipak – MALA RADIONICA – SUBOTICA
53. Bogdan Ilić - OŠ VUK ST. KARADŽIĆ –KRAGUJEVAC
54. Iva Tokić – OŠ LJUBICA RADOSAVLJEVIĆ - NADA – ZAJEČAR
55. Aleksandra Gojković - OŠ IV KRAGUJEVAČKI BATALJON – KRAGUJEVAC
56. Sara Jelić – OŠ MILICA PAVLOVIĆ – ČAČAK
57. Ivana Milenković – OŠ JAN AMOS KAMITSKI – KULPIN
58. Ema Mladenović – OŠ LJUBICA RADOSAVLJEVIĆ NADA – ZAJEČAR
59. Aleksandra Vasilijić – OŠ OLGA PETROV –BANATSKI BRESTOVAC
60. Samir Beriša – OŠ JOVAN GRČIĆ MILENKO - BEOČIN
61. Ružica Hrnjez – OŠ SVETOZAR MILETIĆ – VRBAS
62. Milica Milunović – OŠ SVETI SAVA -VELIKA PLANA
63. Milica Vejnović – OŠ DR BOŠKO VREBALOV – MELENCI
64. Ana Kotorčević – OŠ SVETI SAVA – VELIKA PLANA
65. Nikola Spasojević - OŠ SVETI SAVA – VELIKA PLANA
66. Danijel Stefanović – OŠ VUK KARADŽIĆ –VELIKA GRABOVNICA
67. Ivana Stojkov - OŠ DR BOŠKO VREBALOV – MELENCI
68. Milica Stanković - OŠ SVETI SAVA – VELIKA PLANA
69. Nađ Danijel – OŠ PETEFI BRIGADA – KULA
70. Nataša Pavlović – OŠ PROTA MATEJA NENADOVIĆ – BRANKOVINA
71. Simona Spasić – OŠ STAJA MARKOVIĆ – ŠTPCE
72. Lana Drobnjak –OŠ BRATSTVO – NOVI PAZAR
73. Sanja Đurović – OŠ MEŠA SELIMOVIĆ – NOVI PAZAR
74. Gordana Štumić - OŠ PROTA MATEJA NENADOVIĆ – BRANKOVINA
75. Isidora Stanić – OŠ BUBANJSKI HEROJI – NIŠ
76. Nina Stefanović – OŠ STEVAN DUKIĆ – BEOGRAD
77. Natalija Stojičić – OŠ DESANKA MAKSIMOVIĆ – ČOKOT NOVO SELO
78. Tijana Stanković - OŠ BUBANJSKI HEROJI – NIŠ
79. Nikola Mićić - OŠ PROTA MATEJA NENADOVIĆ – GOLA GLAVA
80. Teodora Živanović – OŠ SVETI SAVA –VELIKA PLANA
81. Mina Lazarević – OŠ ĐURA JAKŠIĆ – ZAJEČAR
82. Katarina Marinković – OŠ DOSITEJ OBRADOVIĆ –POŽAREVAC
83. Nataša Mojsilović – OŠ BRANKO KRSMANOVIĆ – SIKIRICA
84. Vladimir Anđelković – OŠ BRATSTVO –NOVI PAZAR
85. Zerina Omeragić - OŠ BRATSTVO –NOVI PAZAR
86. Dora Šimon – OŠ FEJEŠ KLARA –KIKINDA
87. Nikoleta Mihaljić – OŠ FEJEŠ KLARA –KIKINDA
88. Anđelina Stojanović – OŠ 8 OKTOBAR – VLASOTINCE
89. Tijana Šogor – OŠ DJURA JAKŠIĆ –KOVIN
90. Florijan Boldiršer –OŠ SEVER ĐUKIĆ –BEČEJ
91. Tijana Jovičić – OŠ KARAĐORĐE –
92. Anđela Dimitrov – OŠ 2 OKTOBAR – ZRENJANIN
93. Andrea Poniger – OŠ SREMSKI FRONT – ŠID
94. Jovana Lazić – OŠ SREMSKI FRONT –ŠID
95. Luka Trajković – OŠ PREDRAG DEVEDŽIĆ – VRANJSKA BANJA
96. Dorotea Kovačević – OŠ SREMSKI FRONT – ŠID
97. Marko Ganibegović - OŠ SREMSKI FRONT – ŠID
98. Tamara Petrović – OŠ LAZA K LAZAREVIĆ - KLENJE BOGATIĆ
99. Luka Milenković – OŠ PREDRAG DEVEDŽIĆ – VRANJSKA BANJA
100. Igor Horvat – OŠ MILOŠ CRNJANSKI – HRTKOVCI
101. Mina Kanjevac – OŠ VUK KARADŽIĆ – KRALJEVO
102. Sara Hasanović – OŠ MEŠA SELIMOVIĆ – NOVI PAZAR
103. Anđela Mančić – OŠ PREDRAG DEVEDŽIĆ – VRANJSKA BANJA
104. Aleksandar Stanojević - OŠ PREDRAG DEVEDŽIĆ – VRANJSKA BANJA
105. Anja Đorđević – OŠ VOŽD KARAĐORĐE – LESKOVAC
106. Sandra Marašević –OŠ VUK KARADŽIĆ – KRALJEVO